Web Tasarım Uzmanı

Sektörünüzü analiz ederek ve doğru stratejileri ortaya koyarak hedef aramalarda bulunabilecek ve bulunduğunda potansiyel müşterilerinizi etkileyecek web siteleri hazırlıyoruz.

Firmasını yada kendisini markalaştırmak isteyen, Dijital Dünya’yı önemseyen ve işini büyütmek isteyen herkes benimle hemen iletişime geçmeli!

Mobil Uyumlu

Web sitenizin cep telefonundan, tabletten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilir olması bizim için önemlidir. İşletmenizin internet sitesini bütün cihazlardan mükemmel şekilde görünecek şekilde kurguluyoruz. Responsive teknolojisi olarak adlandırılan internet sitelerinde mobil uyumluluk sayesinde web sitenize mobilden giriş yapan ziyaretçiler aradıklarını çok kısa sürede buluyor.

Arama Motorlarına Uyumlu

İnternet sitenizi Google ve diğer arama motorlarının göz önüne aldığı kriterleri dikkate alarak hazırlıyoruz. Gelişmiş SEO teknikleri ile işletmenizin Google’da üst sırada çıkmasını kolaylaştırıyoruz.

Yönetim Paneline Sahip

Gelişmiş ve kullanımı oldukça kolay yönetim paneliniz ile sitenizdeki içeriği kolayca değiştirip güncelleme yapabilirsiniz.

 

Referanslarımızdan Bazıları

 

Sık Sorulan Sorular

Web Tasarım Nedir?

İnternetteki tüm hedef müşterilerinizle kurma imkanınız olan en temel araçtır. Ürün ya da hizmetlerinizi web siteniz üzerinde doğru ve etkili şekilde sunmak son derece önemlidir.

Süreç Nasıl İşliyor?

Sektör analizi, site haritasının oluşturulması, tasarım, yazılım, test ve yayın olmak üzere 6 temel adımdan oluşmaktadır.

Yönetim Paneli Bulunuyor Mu?

Yaptığımız tüm web sitelerinde kullanıcı dostu kolay kullanılabilir bir yönetim paneli bulunmaktadır.

Yaptığınız Web Siteleri Mobil Uyumlu Mu?

Günümüzün olmazsa olmazı; mobil! Tabiki tüm sitelerini mobil uyumluluğu birinci planda tutarak hayata geçiriyoruz.

Web Sitesi Yapımı Kaç Gün Sürmektedir?

Web sitesi yapım süreci çalışmanın kapsamına göre değişmekle birlikte, oralama 7 – 30 gün aralığındadır.

Web Tasarımı Yaptıracağım Kişiye Nasıl Karar Vermeliyim?

Çalışacağınız kişinin yada firmanın önceki referanslarını inceleyerek fikir sahibi olmanız önemlidir. Ayrıca fiyat odaklı değil, yapılacak çalışma odaklı karar vermeniz, yapacağınız yatırımın size olumlu olarak geri döneceğini de göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Aklınıza gelebilecek diğer tüm sorularınızı yorum bölümünü kullanarak sorabilirsiniz. En kısa sürede cevap vereceğimden emin olabilirsiniz.

 

Markanızı Birlikte Büyütmeye Hazır mısınız?

Web Tasarım ihtiyacınız için Web Tasarım Firması arayışınıza Erdem TANDOĞAN ile son verebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak en kısa sürede size ulaşmamı sağlayabilirsiniz.

    WEB TASARIM TEKLİF FORMU

    Rakiplerinizden Sıyrılacağınız Bir Web Sitesine Sahip Olmak için Bana Ulaşın.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu