Hakkımda

Merhaba, ben Erdem TANDOĞAN dijital pazarlama ve iş geliştirme uzmanıyım.

Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik bölümü ve Anadolu Üniversitesi Marka Yönetimi bölümlerinden mezun olduktan sonra profesyonel kariyer hayatıma başladım.

Uzun yıllardır birçok farklı sektörde müşterilerimize yenilikçi ve ölçülebilir çözümler sunuyoruz. Dijital pazarlamanın ve iş geliştirmenin sınırsız potansiyelini keşfettikten sonra bu alanda yoğunlaşarak, müşterilerimin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktan büyük bir zevk alıyorum.

Dijital reklam ajansı Protan‘ın kurucusuyum. Protan; web tasarım, internet reklamcılığı ve sosyal medya yönetimi konularında müşterilerinin dijital görünürlüğünü ve marka değerini artırmaya yardımcı oluyor. Protan’da her zaman bir adım ötesini düşünme ve olasılıkları zorlama anlayışını benimsememiz gerektiğine inanıyorum.

Profesyonel yolculuğum boyunca, motivasyonun başarı için olmazsa olmaz bir faktör olduğunu öğrendim. Hem kendi motivasyonumu sürekli yüksek tutma hem de tüm süreçlerimizi ve müşterilerimizi motive etme konusunda sürekli kendimi geliştiriyorum. Bu, çalışma etiğimin temel bir parçasıdır.

İş ortaklarıma ve müşterilerime sürekli olarak büyüme, gelişme ve başarıya ulaşmalarını sağlama konusunda yardımcı olmayı hedefliyorum.

İster mevcut projelerinizi isterse de yeni fikirlerinizi tartışmak için lütfen benimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlıca Danışmanlık Konularım

  • Dijital Pazarlama Danışmanlığı
  • İş Geliştirme Danışmanlığı
  • Web Tasarım ve Sosyal Medya Danışmanlığı

Referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler, teklifler ve sorularınız için benimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz!

    HEMEN BENİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

    En Kısa Sürede Size Ulaşacağımdan Emin Olabilirsiniz.

    Başa dön tuşu