Hakkımda

1991 İzmir Doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik bölümü mezunuyum.

9 yıldan fazla süredir Marka Yönetimi ve Dijital Pazarlama alanındaki çalışmalarımı sürdürmekteyim. Tüm çalışmalarımızda öncelikli misyonumuz çalıştığımız şirketlere fayda odaklı, güçlü ve sürdürülebilir iş birlikleri oluşturmaktır.

Kurucu ortağı olduğum Protan’da, 2013 yılından bu yana; marka danışmanlığı, web tasarım, sosyal medya yönetimi ve internet reklamcılığı çözümleriyle markalara benzersiz bir deneyim yaşatmayı ve çalıştığımız tüm şirketlerin alanlarında daima en iyisi olmasını hedefliyoruz. Çalıştığımız şirketler arasında özellikle endüstri, gıda, gayrimenkul, otomotiv, dış ticaret, danışmanlık gibi birçok sektöre öncülük yapan şirketler bulunmaktadır.

Protan’ın “1 Marka 1 Fidan” projesiyle, çalışmaya başladığımız her şirket için TEMA Vakfı işbirliği ile fidan bağışı yapmaktayız.

Protan Akademi çatısı altında ise Dijital Pazarlama odağında ve farklı başlıklarda online ve kurumsal eğitimler veriyoruz.

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Web Tasarım
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • İnternet Reklamcılığı
  • Marka Danışmanlığı

Referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler, teklifler ve sorularınız için benimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz!

HEMEN BENİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

En Kısa Sürede Size Ulaşacağımdan Emin Olabilirsiniz.

Başa dön tuşu