Sosyal Medya Uzmanı

Sektörünüzü analiz ederek ve doğru stratejileri ortaya koyarak hedef aramalarda bulunabilecek ve bulunduğunda potansiyel müşterilerinizi etkileyecek stratejilerle sosyal medya yönetimi yapıyoruz.

Firmasını yada kendisini markalaştırmak isteyen, Dijital Dünya’yı önemseyen ve işini büyütmek isteyen herkes benimle hemen iletişime geçmeli!

Sosyal Medya Takvim ve Planı

Markanız için belirlenen sosyal medya kimliği doğrultusunda aylık olarak içerik planları hazırlarız.

Etkili ve Dikkat Çekici Tasarımlar

İçeriklerle uyumlu, marka kimliğinizle bağlantılı, mesajlarınızı takipçilerinize daha etkili iletilmenizi sağlayacak ilgi çekici tasarımlar hazırlarız.

Takip Ve Yönetim

Markanızın yer aldığı tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, yorumlar markanızın dili doğrultusunda cevaplanarak takipçilerle hızlı iletişim sağlanıp takipçi bağlılığı sağlanır.

Raporlama

Aylık olarak markanızın tüm sosyal ağlardaki takipçi / etkileşim / içerik / itibar raporlaması yapılır.

 

Sık Sorulan Sorular

Sosyal Meyda Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetimi, sosyal medya kanallarının firmanız yada markanız için nasıl kullanılması gerektiğini tanımlar. Potansiyel ve mevcut müşterilerinize ulaşmak, etkileşim sağlamak ve marka bilinirliği oluşturmak temel hedefler arasındadır.

Gönderi Sıklığı Nasıl Olmalıdır?

En çok tartışılan bu konu, hedeflere göre değişmekle birlikte önerimiz günlük 1 paylaşımdan fazla yapılmaması yönündedir. Ortalama ise aylık 4 – 20 paylaşım sıklığını önermekteyiz. Bu konuyu net olarak belirlemek için detaylı sektör analizi önemlidir.

Aklınıza gelebilecek diğer tüm sorularınızı yorum bölümünü kullanarak sorabilirsiniz. En kısa sürede cevap vereceğimden emin olabilirsiniz.

 

Markanızı Birlikte Büyütmeye Hazır mısınız?

Sosyal Medya Yönetimi ihtiyacınız için Sosyal Medya Uzmanı arayışınıza Erdem TANDOĞAN ile son verebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak en kısa sürede size ulaşmamı sağlayabilirsiniz.

    SOSYAL MEDYA TEKLİF FORMU

    Sosyal Medya'da Rakiplerinizden Sıyrılmak için Bana Ulaşın.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu